English version
2018 | 2019
PIĄTEK 11.05, Krakow Art House, Szwedzka 8, 19:00 - 3:00
Performerzy: Vala Tomasz Foltyn, Śominika Dniegocka, Paweł Korbus, Maciej Gośniowski, Jan Moss
21:00 – 22:15 Pel Bonheur z projekcją jej filmu ‘Muscous Mythologies’
22:30 – 23:30 lúa
 0:00 –  1:00 Satin de Compostela
 1:30 –  2:30 Zdrowa Żywność
SOBOTA 12.05, Muzeum PRL-u, os. Centrum E 1, 13:00 - 6:00
13:00 - 14:30 „Wykroczyć poza realizm. Kenneth Anger i ruchy kontrkulturowe” Dariusz Misiuna, Małgorzata Borowska, Renata Wieczorek, Krzysztof Grudnik, prowadząca Maja Gomulska (taras na zewnątrz)
15:00 - 17:30 Otwarcie festiwalu i przegląd filmów konkursowych
18:00 - 18:45 Instalacja performatywna Grzegorza Jaremki
19:00 - 21:00
Przegląd filmów Kennetha Angera cz. I
Koncerty autorskich kompozycji inspirowanych filmami Kennetha Angera część I
19:00 – 19:30 Paweł Szamburski / „Fireworks”
19:30 – 20:00 Leona Jacewska / „Kustom Kar Kommandos”
20:00 – 20:30 Władysław Komendarek / „Scorpio Rising”
20:30 – 21:00 Tara Transitory & Baly Nguyen / „Lucifer Rising”
22:00 – 23:00 Performans muzyczny V I O L E N C E (USA)
23:00 – 06:00
Afterparty Szum + Queer Dating
Martial Canterel LIVE
Olivia
Charlie
DJ Huragan
NIEDZIELA 13.05, Muzeum PRL-u, os. Centrum E 1, 13:00 - 3:00
13:00 - 14:30 lunch połączony z panelem dyskusyjnym z finalistami konkursu poprowadzony przez Karolinę Klimczak (taras na zewnątrz)
15:00 - 16:30 panel dyskusyjny z kompozytorami poprowadzony przez Filipa Kmitę
17:00 - 18:30 Rytuały czasu cyberkultury – Mer Maggie Roberts z 0rphan Drift (UK) w rozmowie z kolektywem ≋h≋o≋m≋a≋r≋ (hol)
19:00 - 21:00
Przegląd filmów Kennetha Angera cz. II
Koncerty autorskich kompozycji inspirowanych filmami Kennetha Angera część II
19:00 – 19:30 Palmer Eldritch / “Invocation of My Demon Brother”
19:30 – 20:00 Ter / „Rabbit's Moon”

20:00 – 20:30 Portento / „Eaux d'artifice”
20:30 – 21:00 Lutto Lento / “Inauguration of the Pleasure Dome”
21:30 - 22:00 Zamknięcie festiwalu pokazem zwycięskiego filmu konkursowego wraz z wręczeniem statuetki Czarnej Magmy przez jury w składzie: Natalia Sielewicz, Wojciech Puś, Maja Chiara Faber
22:00 - 23:00 Koncert queerowej raperki Belli Ćwir (Scena Luster)
23:00 -  3:00
Bankiet afterparty
23:00 -  0:00 Rusałka
 0:00 -  1:00 Admina
 1:00 -  3:00 DJ Pleasure Dome